logo baner

Drodzy Fani

INFORMACJE ODNOŚNIE WOLNYCH MIEJSC NA TURNUSY I WCZASY 2017 POD NUMEREM TEL. 604-539-859 W GODZINACH 10:00-16:00.


Jeżeli chcesz otrzymywać na maila powiadomienia o nowych artykułach na blogu, zostaw poniżej swój adres e-mail

Informacje zawarte w tekstach znajdujących się na naszym blogu nie stanowią indywidualnej diagnozy dla danego Czytelnika. Informacje z naszych tekstów nie są również poradą lekarską. Należy je zatem traktować jedynie jako ogólną informację na temat omawianych w nich zagadnień. Zalecamy, by Czytelnik skonsultował swoją indywidualną sytuację z lekarzem, przed zastosowaniem się do porad zawartych na naszym blogu. Dzięki temu Czytelnik będzie mógł zweryfikować, czy w Jego przypadku nie występują przeciwwskazania wynikające z jego stanu zdrowia, czy przebytych uprzednio chorób.

Teksty zamieszczane na naszym blogu są utworami chronionymi na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631). W związku z tym, poza przypadkami wyraźnie wskazanymi w przepisach, w szczególności o dozwolonym użytku chronionych utworów, bez uprzedniej zgody autora nie można na jakimkolwiek polu eksploatacji: korzystać z tekstów lub ich fragmentów, w tym kopiować, powielać, wykonywać ich egzemplarzy, rozpowszechniać na stronach internetowych lub w aplikacjach mobilnych, rozporządzać tekstami lub ich fragmentami, w tym poprzez ich odpłatne lub nieodpłatne udostępnianie. W przypadku podjęcia działań ingerujących w treść praw autorskich do tekstów zamieszczanych na naszym blogu, bez uprzedniej zgody ich autora, jeżeli takie działanie nie będzie mieściło się w granicach dozwolonego użytku chronionych utworów, sprawa może zostać skierowana na drogę postępowania sądowego. Zwracamy również uwagę na przepisy art. 115 – 117 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), które przewidują odpowiedzialność karną za niektóre naruszenia praw autorskich. Czyny takie, po spełnieniu pozostałych warunków przewidzianych prawem, mogą stanowić przestępstwo.

Turnusy i wczasy

logotypy

Uwaga!
Uprzejmie informujemy, że na wczasy w terminie 26-30 czerwca, 3-7 lipca oraz turnusy w terminie 11-15 września oraz 18-22 września posiadamy wolne miejsca. Osoby chętne, prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się poniżej odesłanie go pod adres mailowy hotelu Azzun: hotel@azzun.pl.

Formularz zgłoszeniowy TURNUSY Formularz zgłoszeniowy WCZASY

Drodzy Fani
Żyjemy w czasach, w których wszystko rzutuje na nasze zdrowie: tempo życia, nadmiar pracy, problemy rodzinne itp. Jak tlenu, potrzebujemy odprężenia, relaksu i wyciszenia. A jeszcze bardziej jesteśmy spragnieni wiedzy, jak sobie z tym wszystkim poradzić.

Dlatego miło nam poinformować, że Fan Club wspólnie z hotelem Azzun, specjalnie dla fanów i miłośników prof. Michała Tombaka organizuje wczasy oraz turnusy z udziałem pana Profesora. Są to jego autorskie projekty, które pomogą wam odzyskać harmonię ciała i duszy. W niezwykłym klimacie hotelu Azzun, położonym w malowniczej krainie Mazur, przeniesiecie się na kilka dni w zupełnie inny świat, wypełniony relaksem i ukojeniem.

Podczas wykładów z panem Profesorem dowiecie się jak sobie poradzić z nadwagą, bólami w kręgosłupie, stawach, poznacie tajemnice oddychania oczyszczającego, mechanizmy diety rozdzielnej, jak również przekonacie się o potężnych możliwościach własnej psychiki, które na co dzień rzadko wykorzystujemy. Program zarówno turnusów jak i wczasów, jest oparty na filozofii zdrowia, którą pan Profesor propaguje od lat i dzięki, której jest znany nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Trzonem tej filozofii jest człowiek i jego więź z naturą. Dlatego powinien żyć według jej praw i zasad. Jeśli tego nie rozumie, to choruje, szybko się starzeje i przedwcześnie umiera.

Podajemy wam informacje na temat m.in. terminów i programu, aby zainteresowane osoby, mogły zastanowić się i bez pośpiechu podjąć decyzję, na które terminy turnusów i wczasów chcą się zdecydować.

Terminy turnusów „Droga do zdrowia” z prof. M. Tombakiem

13-17 marzec, 11-15 wrzesień
20-24 marzec, 18-22 wrzesień

Terminy wczasów „7 kroków do zdrowia – Uczta truskawkowa” z prof. M.Tombakiem

26-30czerwiec
3- 7lipiec

Wszystkie spotkania odbędą się w hotelu Azzun Orient SPA & Wellness. Hotel mieści się w miejscowości Kromerowo, ok. 10 km od Biskupca, 25 km od Olsztyna i 35 km od Mrągowa.

Dla uczestników turnusów i wczasów zapewniamy bezpłatny transfer do hotelu z dworca w Olsztynie. Hotel zapewnia bezpłatny parking

Mapa

Azzun Orient SPA & Wellness****

Azzun Orient SPA & Wellness nie przypadkiem uznawany jest za jeden z najbardziej oryginalnych hoteli nie tylko w okolicy, ale w całej Polsce. Już w chwili przyjazdu zaskoczy Cię niezwykłe połączenie bliskowschodnich inspiracji, śródziemnomorskiego klimatu oraz malowniczych pejzaży natury. Do dyspozycji gości oddano komfortowe pokoje na dwóch piętrach.

Hotel posiada bogaty wybór basenów:

W Świecie Saun i Łaźni goście mają do wyboru:

Foto 1
Program turnusów i wczasówTurnusyWczasy
1. Codzienne spotkania z prof. Michałem Tombakiem (wykłady)++
2. Sesja pytań i odpowiedzi z prof. M. Tombakiem-+
3. Seanse relaksacyjne – prowadzone przez pana Profesora++
4. Posiłki skomponowane według zasad diety rozdzielnej++
5. „Uczta Truskawkowa” - posiłki wzbogacone o dania na bazie truskawek-+
6. Zabieg SPA-+
7. Wieczorek taneczny-+
8. Ognisko z biesiadą, uroczysta kolacja, wieczór przy świecach w strefie saun, term rzymskich i basenów++
9. Kuracje oczyszczania organizmu:
a) miękkie oczyszczanie dróg żółciowych (wątroba) wodą mineralną plus siarczan magnezu bez użycia oleju roślinnego *++
b) oczyszczanie stawów i kości naparem z liści laurowych *+-
c) oczyszczanie nerek i układu krążenia naparem z owoców dzikiej róży *+-
d) oczyszczanie układu limfatycznego w saunie i termach rzymskich przy pomocy soków z cytrusów *+-
e) twarde oczyszczanie wątroby dla zaawansowanych (osób, które były na turnusach p. Profesora) *++

* Należy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym, jedną wybraną kurację, którą chce się wykonać na turnusie. (nie dotyczy wczasów)

Cena turnusów i wczasów obejmuje:

wykłady, seanse relaksacyjne, 4 noclegi, 4 posiłki dziennie, napoje (kawa, herbata, woda), uroczystą kolację, ognisko z biesiadą oraz korzystanie bez ograniczeń z kompleksu saun, basenów oraz term rzymskich. A dla uczestników wczasów dodatkowo sesje odpowiedzi na pytania, zabieg SPA i wieczorek taneczny. Wszystkim przysługuje również 20% rabat na zabiegi SPA. Do dyspozycji są również rowery, kijki nordic-walking, siłownia, stół do bilarda i tenisa.

Pokoje wyposażone są w szafę, biurko, telewizor, łazienkę z prysznicem, ręczniki pokojowe, ręczniki na basen, szlafrok, kapcie, kosmetyki i suszarkę do włosów. Superiory mają dodatkowo stolik kawowy, mini-lodówkę i sofę lub fotel rozkładany. Pokoje z balkonem lub tarasem są dodatkowo klimatyzowane.

Foto 2

Ceny turnusów i wczasów w zależności od rodzaju pokoju.

Wpłaty będą rozłożone w czasie i rozbite na trzy części: zaliczkę, I ratę i II ratę (płatność końcowa).

Rodzaj pokojuWidok/balkon/tarasCena za pobyt/osobę
Pokój 2 osobowy Standard 17m2Piętro,1390 zł/os.
Pokój 2 osobowy Superior 25m2Parter, piętro1590 zł/os.
Pokój 2 osobowy Superior 25m2Piętro, pokój z balkonem, widok na basen1750 zł/os.
Pokój 2 osobowy Superior 25m2Parter, z tarasem wychodzącym na basen1850 zł/os.
Pokój 1 osobowy Standard 17m2Piętro1700 zł
Pokój 1 osobowy Standard 17m2Parter1750 zł
Pokój 1 osobowy Standard 17m2Piętro, widok na basen1850 zł
Pokój 1 osobowy Standard 17m2Parter, widok na basen1890 zł

Do dyspozycji uczestników jest 18 pokojów 1 osobowych i 21 pokojów 2 osobowe.

Liczba miejsc na poszczególnych turnusach i wczasach będzie ograniczona do 50 osób.

Obiecujemy, że tym razem dopilnujemy, aby ilość uczestników nie przekroczyła tej liczby.

Po zgłoszeniu, otrzymacie Państwo mailem szczegółowe informacje.

Informacje na temat turnusów i wczasów można uzyskać drogą mailową i telefoniczną:

Hotel Azzun, recepcja:
Telefon: +48 895 375 628
Mail: hotel@azzun.pl

Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku, więc zapraszamy Was na turnusy i wczasy

Zespół Fan-Clubu prof. Michała Tombaka

Turnusy i Wczasy

Turnusy i wczasy
z prof. Michałem Tombakiem

TOP 5

Informacje zawarte w tekstach znajdujących się na naszym blogu nie stanowią indywidualnej diagnozy dla danego Czytelnika. Informacje z naszych tekstów nie są również poradą lekarską. Należy je zatem traktować jedynie jako ogólną informację na temat omawianych w nich zagadnień. Zalecamy, by Czytelnik skonsultował swoją indywidualną sytuację z lekarzem, przed zastosowaniem się do porad zawartych na naszym blogu. Dzięki temu Czytelnik będzie mógł zweryfikować, czy w Jego przypadku nie występują przeciwwskazania wynikające z jego stanu zdrowia, czy przebytych uprzednio chorób.


Teksty zamieszczane na naszym blogu są utworami chronionymi na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631). W związku z tym, poza przypadkami wyraźnie wskazanymi w przepisach, w szczególności o dozwolonym użytku chronionych utworów, bez uprzedniej zgody autora nie można na jakimkolwiek polu eksploatacji: korzystać z tekstów lub ich fragmentów, w tym kopiować, powielać, wykonywać ich egzemplarzy, rozpowszechniać na stronach internetowych lub w aplikacjach mobilnych, rozporządzać tekstami lub ich fragmentami, w tym poprzez ich odpłatne lub nieodpłatne udostępnianie. W przypadku podjęcia działań ingerujących w treść praw autorskich do tekstów zamieszczanych na naszym blogu, bez uprzedniej zgody ich autora, jeżeli takie działanie nie będzie mieściło się w granicach dozwolonego użytku chronionych utworów, sprawa może zostać skierowana na drogę postępowania sądowego. Zwracamy również uwagę na przepisy art. 115 – 117 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), które przewidują odpowiedzialność karną za niektóre naruszenia praw autorskich. Czyny takie, po spełnieniu pozostałych warunków przewidzianych prawem, mogą stanowić przestępstwo.

© 2016 Michał Tombak