logo baner

 Kontakt do organizatora turnusów pod numerem tel. 577-560-333 (w godzinach 11:00-20:00).


Jeżeli chcesz otrzymywać na maila powiadomienia o nowych artykułach na blogu, zostaw poniżej swój adres e-mail

Informacje zawarte w tekstach znajdujących się na naszym blogu nie stanowią indywidualnej diagnozy dla danego Czytelnika. Informacje z naszych tekstów nie są również poradą lekarską. Należy je zatem traktować jedynie jako ogólną informację na temat omawianych w nich zagadnień. Zalecamy, by Czytelnik skonsultował swoją indywidualną sytuację z lekarzem, przed zastosowaniem się do porad zawartych na naszym blogu. Dzięki temu Czytelnik będzie mógł zweryfikować, czy w Jego przypadku nie występują przeciwwskazania wynikające z jego stanu zdrowia, czy przebytych uprzednio chorób.

Teksty zamieszczane na naszym blogu są utworami chronionymi na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631). W związku z tym, poza przypadkami wyraźnie wskazanymi w przepisach, w szczególności o dozwolonym użytku chronionych utworów, bez uprzedniej zgody autora nie można na jakimkolwiek polu eksploatacji: korzystać z tekstów lub ich fragmentów, w tym kopiować, powielać, wykonywać ich egzemplarzy, rozpowszechniać na stronach internetowych lub w aplikacjach mobilnych, rozporządzać tekstami lub ich fragmentami, w tym poprzez ich odpłatne lub nieodpłatne udostępnianie. W przypadku podjęcia działań ingerujących w treść praw autorskich do tekstów zamieszczanych na naszym blogu, bez uprzedniej zgody ich autora, jeżeli takie działanie nie będzie mieściło się w granicach dozwolonego użytku chronionych utworów, sprawa może zostać skierowana na drogę postępowania sądowego. Zwracamy również uwagę na przepisy art. 115 – 117 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), które przewidują odpowiedzialność karną za niektóre naruszenia praw autorskich. Czyny takie, po spełnieniu pozostałych warunków przewidzianych prawem, mogą stanowić przestępstwo.

Drodzy Państwo

Zapraszamy serdecznie na turnusy Szkoły Zdrowia prof. Michała Tombaka „Żyjmy w zgodzie z naturą”, które w roku 2018 będą organizowane w unikatowym na skalę światową ośrodku ”Dojo Stara Wieś”.

    

Odnośnie samego miejsca i ośrodka można powiedzieć wiele dobrego, natomiast dla nas najmilsze sercu są zawsze słowa naszego mistrza prof. Michała Tombaka, więc cytujemy:
„Od 20 lat prowadzę turnusy w Polsce i nie będę ukrywał, że cały czas poszukiwałem ośrodka, w którym mógłbym pogodzić filozofię zdrowia dalekiego wschodu z życiem we współczesnym świecie. I mam wrażenie, że go odnalazłem. Magiczne miejsce…” zobacz cały artykuł

      

”Dojo Stara Wieś” urzekające swoim pięknem, klimatem jak też subtelną naturalnością. Flora terenu otaczającego ośrodek, to prawie tysiąc gatunków roślin naczyniowych, w tym liczne gatunki rzadkie i chronione. W okolicznych lasach żyją duże ssaki leśne takie jak łoś, jeleń, sarna czy borsuk, natomiast w pobliskich rzekach zadomowiły się wydry i bobry. Nie dziwi fakt, że tereny wokół Dojo, to ulubione miejsca miłośników leśnych zwierząt czy ornitologów. Na obszarze samego Przedborskiego Parku Krajobrazowego występuje ponad 160 gatunków ptaków, a cały park, jak również tereny przyległe pokryte są siatką ścieżek dla turystyki pieszej i rowerowej. Niezwykle przejrzyste niebo oraz szczególne usytuowanie terenu Dojo przyciąga, jako wspaniały punkt widokowy, zarówno romantycznych marzycieli jak i miłośników astrologii. Warto podkreślić, że na terenie samego ośrodka zachowano unikalny starodrzew owocowy. Ponadto na trasie do serca DOJO, najwyżej położonego budynku, zasadzono bardzo ważne ze względów symbolicznych pikowane wiśnie japońskie odmiany Kanzan. Jeśli pragniemy, choć na 5 turnusowych dni, zadbać szczególniej o nasze zdrowie będąc bliżej natury, to Dojo Stara Wieś jest doskonałym miejscem aby połączyć odpoczynek z oczyszczaniem ciała i ducha. 

     

TERMINY TURNUSÓW

10 – 14 marzec 2018    

09 – 13 kwiecień 2018  

11 – 15 lipiec 2018       

17 – 21 wrzesień 2018  

01 – 05 październik 2018

   

PROGRAM

Program turnusów jest ściśle oparty na filozofii zdrowia propagowanej od wielu lat przez prof. Michała Tombaka. Dzięki nieocenionemu wkładowi w promowanie życia według zasad natury Pan Profesor jest uznanym, światowym autorytetem w dziedzinie medycyny naturalnej. Każdy kto choć raz miał możliwość spotkać, porozmawiać lub chociażby posłuchać tego niezwykle ciepłego i mądrego człowieka doskonale wie jak bezcenne są energia i wiedza jaką Pan Profesor przekazuje.
Głównym przesłaniem turnusów jest "praca" nad wzmocnieniem naszego układu odpornościowego, ponieważ według przekonania Pana Profesora w dzisiejszych czasach jedynie na niego możemy liczyć w zderzeniu z armią chorobotwórczych patogenów: bakterii, wirusów, grzybów, robaków ludzkich. 
Tylko organizm pozbawiony toksyn jest zdolny do regeneracji i samouzdrowienia.

Szkoła zdrowia prof. Michała Tombaka - jako jedyna - umożliwia Państwu uczestnictwo w jego autorskim projekcie - turnusach „Żyjmy w zgodzie z naturą” w programie których znajdują się:   

 

DETOKSYKACJA ORGANIZMU (KURACJE OCZYSZCZANIA)

Na każdym z turnusów mają Państwo do wyboru przeprowadzenie jednej z poniższych detoksykacji (oczyszczania organizmu) wg zaleceń prof. Michała Tombaka.

    

 1. DETOKSYKACJA UKŁADU LIMFATYCZNEGO, POKARMOWEGO z toksyn i grzybów – przy pomocy owoców cytrusowych lub warzyw, sauny, siarczanu magnezu /10g na dobę/, sody oczyszczonej oraz specjalnej diety
     
 2. DETOKSYKACJA NARZĄDÓW RUCHU (OCZYSZCZANIE KOŚCI I STAWÓW) m.in. z kwasu moczanowego – przy pomocy liścia laurowego oraz specjalnej diety
     
 3. DETOKSYKACJA UKŁADU POKARMOWEGO, NACZYŃ KRWIONOŚNYCH ORAZ WĄTROBY (OCZYSZCZANIE MIĘKKIE) – przy pomocy wyciągu z owoców dzikiej róży, siarczanu magnezu /10g na dobę przez 1 dzień/ oraz specjalnej diety
      
 4. DETOKSYKACJA DRÓG ZÓŁCIOWYCH, WĄTROBY (OCZYSZCZANIE MIĘKKIE) - przy pomocy siarczanu magnezu /10g na dobę przez 3 dni/ oraz specjalnej diety
      
 5. DETOKSYKACJA WĄTROBY (TWARDE OCZYSZCZANIE WĄTROBY) – przy pomocy oleju roślinnego, soku z cytryny oraz specjalnej diety

Uwaga:
Osoby po operacjach oraz z ciężkimi, przewlekłymi chorobami przed zapisem na turnus Szkoły zdrowia Prof. Michała Tombaka ”Żyjmy w zgodzie z naturą” powinny skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.

  

ZAKWATEROWANIE  

Zakwaterowanie- w domkach, które zostały wybudowane zgodnie z filozofią architektury japońskiej, zakładającej przenikanie się przestrzeni domu z jego naturalnym otoczeniem. Zapewniają one wygodę, ciszę, dużą dyskrecję oraz bliskość przyrody. 

    

W każdym domku mają Państwo:

    

WYŻYWIENIE

Posiłki będą uzależnione od diety i wybranej kuracji oczyszczania - przygotowane przez profesjonalny zespół pod bacznym okiem Marka Zielińskiego. W kuchni ośrodka używa się wyłącznie świeżych składników i co jest bardzo istotne gotuje się na wodzie głębinowej używając tradycyjnych technologii – nie ma tu urządzeń mikrofalowych ani pieców konwekcyjnych. Do dyspozycji uczestników turnusów jest klasyczna jadalnia oraz aneks japoński, w którym można spożywać posiłki w prawdziwym dalekowschodnim stylu. W okresie wiosenno–letnim naturalnym przedłużeniem jadalni staje się słoneczny taras z malowniczym widokiem.

    

Pożegnalna - uroczysta kolacja

Typowo japońskie przystawki, zaskakujące danie główne i oczywiście sake. Kolacja przygotowana dla uczestników turnusu przez szefa kuchni Marka Zielińskiego, który zadba o najwyższą jakość potraw oraz ich wyjątkowe walory smakowe.

 

Chakai - japońskie spotkanie herbaciane

Zasady japońskiej ceremonii picia herbaty kształtowały się przez kilkaset lat, a zebrane i opisane zostały w XVI wieku przez Sen Rikyu. Rytuał zawiera w sobie istotę tradycji, kultury i filozofii japońskiej. Proponujemy udział w 1,5 godzinnych warsztatach, które przeprowadzą Was przez najpiękniejsze wartości Chado (Drogi Herbaty). Pozwolą zrozumieć i doświadczyć jak ważne jest w naszym życiu respektowanie ładu społecznego, bycie w chwili, perfekcja w działaniu, szacunek, determinacja i jak dzięki uważności osiągnąć skuteczną komunikację. Zaprezentujemy jedną z kilkudziesięciu form herbacianych - Ryakubon lub Hakobi, z aktywnym uczestnictwem gości oraz nauką etykiety spotkania herbacianego. /Joanna Górka-Zielińska TORII Events & Catering s.c./

   

CENNIK TURNUSÓW "ŻYJMY W ZGODZIE Z NATURĄ" 

KOD POKOJUPOKOJEOPISCENA POBYTU  NA_OSOBĘ 
A -2-4 Pokój 2-osobowy
   
Łazienka dzielona z innym pokojem 2-osobowym 1590,- zł  
B -2-3 Pokój 2-osobowy
  
Łazienka dzielona z innym pokojem 1-osobowym 1690,- zł  
C -2-2 Pokój 2-osobowy
   

Łazienka własna

1820,- zł  
D -1-3 Pokój 1-osobowy
   
Łazienka dzielona z innym pokojem 2-osobowym 1790,- zł  
E -1-1 Pokój 1-osobowy

Łazienka własna / w domku 7 osób

1970,- zł  
F -1-1V Pokój 1-osobowy VIP

Łazienka własna / w domku 3 osoby

Potwierdzenie telefoniczne  

Zgodnie z warunkiem Pana Profesora planujemy grupy kameralne 50 - 60 osób.

   

Podana cena turnusów nie zawiera:

         

Cena turnusów obejmuje:  Wykłady prof. Michała Tombaka, seanse relaksacyjne, spotkanie - odpowiedzi Pana Profesora na pytania uczestników, zajęcia praktyczne i sportowo-rekreacyjne, 4 noclegi (5 dni pobytu), detoksykację (kurację oczyszczania) oraz niezbędne akcesoria i wyposażenie do jej przeprowadzenia, wyżywienie według wybranej kuracji oczyszczania, korzystanie z kompleksu sportowego oraz odnowy biologicznej.
    

Do dyspozycji turnusowiczów są również:

    

 

Procedura zapisu na turnus z prof. Michałem Tombakiem

 1. Wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej (wysłanie- zatwierdzenie nastąpi po nacisnięciu przycisku na dole strony formularza: ”Rezerwuję miejsce”).
 2. Po poprawnym wypełnieniu i zatwierdzeniu formularza pojawi się komunikat: „Formularz zapisany”.
 3. Do dwóch tygodni (od złożenia formularza) otrzymacie Państwo e-mail od organizatora potwierdzający wstępną rezerwację miejsca (wybranego typu pokoju). Mail będzie zawierał również dane konta bankowego do dokonywania płatności za turnusy (wpłaty mogą być rozłożone w czasie i płatne w trzech częściach: zadatek 600zł, następnie I i II rata). W potwierdzeniu załączymy również inne niezbędne informacje.

  W przypadku braku dostępności wybranego typu pokoju – skontaktujemy się z Państwem telefonicznie bądź mailowo.

Uwaga:
Jeśli mają Państwo życzenie zapisu na więcej niż jeden turnus – należy wówczas wypełnić osobny formularz zgłoszeniowy na każdy z wybranych turnusów.

 

 

FORMULARZ  ZGŁOSZENIOWY

 

 

Adres ośrodka Dojo Stara Wieś:
Stara Wieś 1
97-570 Przedbórz
powiat radomszczański

prosimy tu kliknąć, aby sprawdzić położenie ośrodka na mapie

    

Dojazd: własny

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 10:00

   

Podróżujących samochodem prosimy kierować się według nawigacji do miejscowości Stara Wieś (Przedbórz), a następnie według oznakowania na drodze (białe drogowskazy): „Dojo Stara Wieś”.  

Dane GPS: N50 59'56", E19 59'25"

    

Dla podróżujących pociągiem - Docelowa stacja WŁOSZCZOWA PÓŁNOC lub WŁOSZCZOWA – Istnieje możliwość zamówienia transportu dla uczestników - z dworca kolejowego Włoszczowa lub Włoszczowa Północ do ośrodka. Aby zamówić transfer należy wcześniej (minimum 2 tygodnie przed terminem turnusu) skontaktować się z firmą Pana Zbyszka Deka (telefon: 605-230-240 w godzinach od 09:00 do 20:00 ) oraz podać godzinę przyjazdu pociągu. 

   

Podajemy kontakt bezpośredni do organizatora: 
Renata Lenart - telefon: 577-560-333 w godzinach od 11:00 do 20:00 - w sprawach zapisów na turnusy
Zbyszek Deka - telefon: 605-230-240 w godzinach od 11:00 do 20:00 - w sprawie transportu

e-mail: renata@michaltombak.pl 
Organizator – firma: TAURIBLUE LTD
Office 48 WALLACE CR, PERTH, PH1 2RF, UK

 

Zapraszamy fanów i miłośników filozofii zdrowia prof. Michała Tombaka
na turnusy "Żyjmy w zgodzie z naturą"

Zespół Fan Clubu Michała Tombaka

 

 

Turnusy 2018

Turnusy 2018
z prof. Michałem Tombakiem

TOP 10

Informacje zawarte w tekstach znajdujących się na naszym blogu nie stanowią indywidualnej diagnozy dla danego Czytelnika. Informacje z naszych tekstów nie są również poradą lekarską. Należy je zatem traktować jedynie jako ogólną informację na temat omawianych w nich zagadnień. Zalecamy, by Czytelnik skonsultował swoją indywidualną sytuację z lekarzem, przed zastosowaniem się do porad zawartych na naszym blogu. Dzięki temu Czytelnik będzie mógł zweryfikować, czy w Jego przypadku nie występują przeciwwskazania wynikające z jego stanu zdrowia, czy przebytych uprzednio chorób.


Teksty zamieszczane na naszym blogu są utworami chronionymi na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631). W związku z tym, poza przypadkami wyraźnie wskazanymi w przepisach, w szczególności o dozwolonym użytku chronionych utworów, bez uprzedniej zgody autora nie można na jakimkolwiek polu eksploatacji: korzystać z tekstów lub ich fragmentów, w tym kopiować, powielać, wykonywać ich egzemplarzy, rozpowszechniać na stronach internetowych lub w aplikacjach mobilnych, rozporządzać tekstami lub ich fragmentami, w tym poprzez ich odpłatne lub nieodpłatne udostępnianie. W przypadku podjęcia działań ingerujących w treść praw autorskich do tekstów zamieszczanych na naszym blogu, bez uprzedniej zgody ich autora, jeżeli takie działanie nie będzie mieściło się w granicach dozwolonego użytku chronionych utworów, sprawa może zostać skierowana na drogę postępowania sądowego. Zwracamy również uwagę na przepisy art. 115 – 117 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), które przewidują odpowiedzialność karną za niektóre naruszenia praw autorskich. Czyny takie, po spełnieniu pozostałych warunków przewidzianych prawem, mogą stanowić przestępstwo.

© 2016 Michał Tombak